A rajongó éve
A szponzorok 2009-et „a rajongó évének” tekintik. Különböző csoportok sok kutatást végeztek annak érdekében, hogy megtudják, mit szeretnének látni a NASCAR rajongók a promóciókban. Nem akartak készpénzt, nem akarták a gázt, személyre szabott élményeket akartak, ahol közeli és személyes kapcsolatba kerülhetnek a sofőrökkel. A rajongók beszélt, a szponzorok pedig hallgattak. Íme néhány promóció, amely a rajongók számára izgatott volt 2009-ben.

A Hellmann támogatja az „Éves NASCAR rajongó” díjat. És mi a nagy díj? Idő Dale Earnhardt Jr.-vel és arcukkal a JR Motorsports Chevy festékrendszerén. Havi nyertesek lesznek március és szeptember között. A Dollar General 300 országos versenyén a Charlotte Dale Jr. kihirdeti a győztest. A rajongók a www.realfanoftheyear.com oldalon találhatnak további információt a versenyről.

Harmadik alkalommal a Crown Royal egy rajongó után egy valódi eseményt nevez. A Russell Friedman 400 május 2-án, Richmondban kerül megrendezésre. Friedman, akinek két lila szíve van Irakból, esszét írt a Crown Royal-nak, ismertetve a pirítósát katonatiszt-társainak. Ezt a versenyt fogja felhasználni azoknak a férfiaknak és nőknek a tiszteletére, akik nemzetünk szabadságát biztosítják.

Az M & M a „legszínesebb rajongót” keresi. A résztvevőknek be kell mutatniuk egy fényképet, amely bizonyítja a NASCAR iránti szenvedélyüket. Heti győztesek lesznek, díjakkal, beleértve a Visa ajándékkártyákat és a NASCAR.com Superstore ajándék kártyákat. 24 nyertes lép fel a „Chase Madness” -be. A győztes utazást kap a Ford 400-hoz Homestead-ben. További részletek a www.nascar.com/mostcolorfulfan oldalon találhatók.

A www.offdepotracing.com oldalon a rajongók részt vehetnek egy versenyen egy 14 000 dolláros vásárlási díjról Tony Stewarttel, akit idén az Office Depot szponzorál a Stewart Haas Racing # 14-es autójában.

A Coors Light az All-Star Race-hez kötött versenyt szponzorálja. A rajongók promóciókat fognak látni az élelmiszerboltokban és a kisboltokban, ahol online beírhatnak termékkódot a versenyen való részvételhez. A győztes nyeri a 10 VIP utat közül a Lowe's Motor Speedway versenyre az All-Star versenyre.

Szeptember folyamán a Kraft egy olyan versenyt szponzorál, ahol a rajongók eljuthatnak a www.racetowinamillion.com webhelyre, és kiválaszthatnak egy Roush Fenway illesztőprogramot. Az egyes járművezetőkből véletlenszerűen kiválasztanak egy rajongót, hogy megszerezzék a rajongói élményt a Ford 400-ban Homestead-ben és végül egymillió dollárt.

A Coca-Cola a Wendy-kel együtt egy olyan versenyt szponzorál, ahol a nagy kombókat megrendelő rajongók kitölthetik a nevezési űrlapot, hogy nyerjenek utazást, jegyeket a versenyre és a pálya körüli utat Kyle Busch-szal.

Utolsó, de nem utolsósorban a „NASCAR legszerencsésebb kutyája” törzskönyvi verseny. A szerencsés kutyát fotóiból választják ki, és megjelenik a Joe Gibbs Racing autóban az őszi Sprint Cup versenyen a Phoenix-en. A rajongók azonnali díjakat is nyerhetnek, és adományokat kapnak a Pedigree's Dog Adoption Program számára.

'09 minden bizonnyal nagyszerű évnek tűnik a NASCAR rajongók számára, olyan versenyekkel, amelyek VIP kezelést kapnak a NASCAR sztárjaitól. Ha gyarapodsz az alulképzőből, vagy húzza ki a kedvencet, akkor van egy verseny egy számodra.

Video Utasításokat: Marvel Studios – Feliratos "A rajongók 10 éve" featurette (Lehet 2024).