Főiskolai rivalizációs hét 2010
A hálaadás ideje a család, a barátok és az ellenségek számára. Az egész országban a középiskolák és a főiskolák versenysorozatait csütörtökön, pénteken és szombaton fogják játszani. A hétvégén játszanak néhány, a konferencia bajnoksággal vagy a BCS-rel járó, és a sima bajlódáshoz való joggal várt főiskolai játékot:

„Iron Bowl” Auburn (11-0) és Alabama (9-2)
Az egyik legbeszéltebb játék a Nemzeti Bajnok, és jelenleg a 11. helyezett Alabama, a New York-i Heisman Trophy jelölt, a második helyen pedig az Auburn Tigers. Newton és az apja szerencsére meghalt a „Pay for Play” vádak mögött. A Crimson Tide meg akarja akadályozni a Tigriseket abban, hogy továbblépjenek a SEC bajnoksághoz és esetleg a Nemzeti Bajnokságba.

Michigan (The Game) Michigan (7-4) vs Ohio State (10-1)
Rich Rod csapata folytatja a fordulatot, és pusztítást okoz a Buckeyes számára, és megmenti munkahelyét? A Quarterbacks Denard Robinson és Terrelle Pryor harcolnak, amikor az Ohio State megpróbálja megszerezni a helyét a Rose Bowl-ban.

„Háztáji verekedés” Nyugat-Virginia (7-3) és Pitt (6-4)
Ezek a keserves riválisok 1895 óta 103. alkalommal találkoznak. Pitt a pilóta ülésén szerezte meg a Big East címet egy valószínűsíthető utazásra a BCS Fiesta Bowlba, a jövő heti győzelmekkel a hegymászók és a Cincinnati ellen. Nyugat-Virginia ma és jövő héten is nyeréssel játszhat spoilert, és Connecticut két veszteséggel járhat, hogy megnyerje a Nagy-Keletet.

Florida (7-4) és Florida állam (8-3)
A szeminólok az ACC Atlanti divízió rangsorának tetején vannak, és irányítják saját sorsukat az ACC bajnoksághoz. Florida tálba jogosult, és rekordjaival győzedelmeskedhet az állambeli riválisuk ellen.

Oklahoma (9-2) vs. Oklahoma State (10-1) A Cowboysok egy játék előtt állnak a Sooners előtt a Big 12 déli divízióban. Ennek a játéknak a győztese valószínűleg a Big 12 bajnoki játékban jelenik meg. Ez nagyszerű páros lehet.

Dél-Karolina (8-3) és Clemson (6-5)
A Gamecocks már elfoglalta a SEC keleti osztályát. Clemson úgy néz ki, hogy elkapja az állambeli riválisaikat, előretekintve a SEC bajnokságot, hogy felborítsa a Gamecocket.

Mississippi állam (7-4) és Mississippi (4-7)
Mindkét csapatnak viszonylag kiábrándító szezonjai voltak, de ne várja, hogy az államközi versenytársak győzelemmel távozzanak.

Függetlenül attól, hogy a csapat versenytársa vagy sem, élvezze az összes ételt és az ünnepi ünnepeket, és örüljön a Boldog Hálaadás napjának!

Video Utasításokat: Világtalálkozó - Görög Ibolya és Thuróczy Szabolcs (rádióműsor) (Lehet 2024).